październik

Komunikat związany z wprowadzeniem czerwonej strefy w mieście Białystok

W związku z objęciem miasta Białegostoku czerwoną strefą, apelujemy do Państwa o rygorystyczne  przestrzeganie PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19
obowiązujących w Przedszkolu Samorządowym Nr 76 „Na Zielonych Wzgórzach”  w Białymstoku.

ŻÓŁTA STREFA W MIEŚCIE BIAŁYSTOK

W związku z objęciem miasta Białegostoku żółtą strefą, przypominamy Państwu o przestrzeganiu
PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19

wrzesień

Komunikat dotyczący pomocy psychologiczno-pedagogicznej

W związku z pandemią COVID-19 oraz wprowadzonymi procedurami bezpieczeństwa w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku  informujemy, iż badania logopedyczne i badania psychologiczno-pedagogiczne kwalifikujące dzieci na terapię  w/w zakresie odbędą się na terenie Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Nr 1  przy ul. Piotrkowskiej 2 .

Życzenia

Każdy przedszkolak dobrze wie

Bezpieczni w czasie epidemii

Biuro Profilaktyki Zdrowotnej NFZ  zaprasza do obejrzenia cyklu 10 filmów edukacyjnych pod wspólnym tytułem Bezpieczni w czasie epidemii”. Jest to nowy projekt, przygotowany w odpowiedzi na obecne potrzeby pacjentów, który podpowiada, jak bezpiecznie żyć w czasie COVID-19.

Grafik pracy grup przedszkolnych

Nazwa grupy