styczeń

Ośrodek Wsparcia Rodzin - informacje

Piątek, 21 stycznia

Chcielibyśmy poinformować, że Towarzystwo Psychoprofilaktyczne Oddział w Białymstoku, wraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Rodzinie i Dzieciom Szansa, prowadzi od stycznia Ośrodek Wsparcia Rodzin. W ramach naszych działań obejmujemy specjalistycznym wsparciem rodziny z osiedli Starosielce, Zielone Wzgórza, Słoneczny Stok, Leśna Dolina i Wysoki Stoczek.

Deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego

Środa, 19 stycznia

W związku ze zbliżającym się terminem postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2022/2023 prosimy o składanie deklaracji o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w naszej placówce w terminie do dnia 17 lutego 2022r.

Spotkanie z logopedą PPP1

Poniedziałek, 17 stycznia

W dniu 20 stycznia 2022r. (czwartek) w godz. 14.30 – 15.30 dyżur w naszym przedszkolu pełnić będzie P. Małgorzata Kurnicka – logopeda z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku.

Komunikat dotyczący balu karnawałowego 2022

Poniedziałek, 17 stycznia

19 stycznia 2022r. (środa) w naszym przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy- choinka. Prosimy o przebranie dzieci w stroje karnawałowe.

Bieżące wydarzenia

Poniedziałek, 3 stycznia