czerwiec

WSZYSCY JESTEŚMY DRUŻYNĄ NARODOWĄ

Każdy mecz budzi w nas wszystkich emocje, szczególnie, jeśli po jednej stronie boiska staje nasza kadra. Chcemy zmobilizować wszystkich polskich kibiców, aby przed każdym meczem kadry duch zwycięstwa na stałe gościł w sercach naszych zawodników. Dlatego też w dniu 14 czerwca 2021r. (poniedziałek), w dniu pierwszego meczu naszej narodowej reprezentacji w piłce nożnej, prosimy o ubranie dzieci w kolorach biało-czerwonych (mile widziane inne atrybuty kibica: szaliki, czapeczki, pompony itp.)

Spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci nowoprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci nowoprzyjętych na spotkanie organizacyjne z dyrektorem przedszkola i nauczycielami, które odbędzie się w dniu 23.06.2021r. (środa) o godzinie 16.00 miejsce: sala gimnastyczna (wejście od szatni przedszkolnej).

maj

Rywalizacja o Puchar rowerowej stolicy Polski

Miasto Białystok uczestniczy w ogólnopolskiej Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski- projekcie rekreacyjno-sportowym dedykowanym osobom jeżdżącym rowerem. Białystok rywalizuje z ponad 50 miastami z całego kraju, które zgłosiły się do rywalizacji.

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Święto, które wypada na początku czerwca, jest ulubionym dniem w kalendarzu wielu dzieci. Przedstawiamy Państwu harmonogram obchodów tego radosnego święta w naszym przedszkolu zorganizowanych we współpracy z Radą Rodziców.

#BiałystokSzczepi

Konkurs Maludas "Ziemia - planeta marzeń"

Sklep z zabawkami Maludas organizuje drugą edycje konkursu! Tym razem temat dotyczy troski o środowisko, a hasłem przewodnim jest:

Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań