styczeń

W związku ze zbliżającym się terminem rekrutacji do przedszkola na rok szkolny

grudzień 2020

Zapewnienie wsparcia psychologiczno-pedagogicznego w okresie ferii zimowych

W imieniu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  Nr 1 w Białymstoku informujemy o podjętych przez Poradnię działaniach  w zakresie zapewnienia dzieciom i młodzieży wsparcia w okresie ferii zimowych poprzez uruchomienie  specjalnej  infolinii pod numerem telefonu 730 071 801, która będzie w okresie najbliższych dwóch tygodni obsługiwana przez specjalistów Poradni.

Szopka bożonarodzeniowa- KONKURS

Prezydent Miasta Białegostoku zaprasza do udziału w konkursie na wykonanie szopki bożonarodzeniowej

W oczekiwaniu na Święta

Magia Bożego Narodzenia nigdy się nie kończy, a jego największym darem są rodzina i przyjaciele. Niech czas spędzony w gronie najbliższych będzie momentem odpoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków a Nowy Rok 2021 spełni nadzieje z nim związane. Wszystko co dobre i szczęśliwe niech będzie bliskie i trwałe w Święta Bożego Narodzenia.

Program ograniczenia przestepczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020"

W ramach realizacji Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020 z inicjatywy Komendy Głównej Policji został nagrany spot profilaktyczny o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży skierowany głównie do rodziców.

Organizacja pracy przedszkola w okresie świątecznym

W związku z potrzebą organizacji pracy przedszkola prosimy o zapisywanie dzieci na listy w okresie świątecznym.

Komunikat- grupa "Muchomorki"

Zawieszenie zajęć stacjonarnych w grupie „Muchomorków”

"Internetowa Gala Choinek"- konkurs Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku

Przystrojona choinka, to jeden z najpiękniejszych elementów świąt Bożego Narodzenia. Według wierzeń, dekoracje świąteczne były talizmanem dla domu i chroniły do przed złymi duchami - pod warunkiem, że były ręcznie zrobione.

Ogłoszenie- Mikołajki

Informujemy, że uroczystości grupowe z okazji Mikołajek odbędą się w naszym przedszkolu 8 grudnia 2020r. (wtorek)