maj

Przedszkole- kryteria przyjęć dzieci w okresie pandemii

Dokumenty do pobrania w załącznikach.

Pola Nadziei 2020

Dzień Dobry ;),

Rekrutacja - Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

kwiecień

Drodzy Rodzice

Zgodnie z decyzją Organu Prowadzącego Przedszkole (Prezydent Miasta Białegostoku) oraz w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, Rodziców oraz personelu przedszkola informuję, iż przedszkole jest nieczynne do 24 maja 2020r.

Drodzy Rodzice i Kochane Przedszkolaki

W związku z przedłużeniem przez Ministra Edukacji Narodowej okresu czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych do 24 maja 2020r. informujemy o kontynuowaniu rozwiązań związanych z kształceniem na odległość poprzez naszą stronę internetową w zakładce: Grupy.

Rekrutacja 2020/2021

Ważne!!!

Pola Nadziei- konkurs plastyczny

Drodzy Rodzice
W ramach akcji Pola Nadziei nasze przedszkolaki co roku uczestniczyły w konkursie plastycznym , organizowanym przez Fundację "Pomóż Im". Tym razem można w  konkursie uczestniczyć w nieco inny sposób. Uczestnik - dziecko wykonuje pracę plastyczną na temat "Jesteśmy sobie potrzebni", a następnienależy zrobić zdjęcie i wysłać
na adres  polanadziei@pomozim.org.pl
Więcej o konkursach: https://pomozim.org.pl/polanadziei/index.php/2019/11/14/konkursy/

Drodzy Rodzice

Na podstawie: rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 410, 492 i 595) oraz rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia 2020r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pola Nadziei 2020

Zasadzone przez starszaki  jesienią  Pole Nadziei pięknie zakwitło w naszym przedszkolnym ogrodzie. To znak, który przypomina nam o osobach cierpiących, potrzebujących pomocy, opieki, a kwitnące żonkile symbolizują nadzieję, którą można  spełnić.

unicef-koronawirus.pl

Z myślą o Państwu i o wszystkich, którzy w tym wyjątkowym czasie poszukują rzetelnych informacji, Unicef uruchomiło stronę internetową www.unicef-koronawirus.pl, na której znajdą Państwo sprawdzone informacje o tym, jak chronić siebie i swoich bliskich przed zakażeniem, cenne porady, jak wesprzeć dzieci w tej trudnej sytuacji, jak młode osoby mogą dbać o swoje samopoczucie i wiele innych.