Praca przedszkola w okresie wakacyjnym

Drodzy Rodzice

Informujemy, iż w miesiącu lipcu nasze przedszkole pełni dyżur ( w sierpniu- przerwa wakacyjna)

W związku z powyższym proszę zainteresowanych o dostarczenie w terminie 16 - 24 czerwca 2020r.do godz.15.00 wypełnionej deklaracji uczęszczania dziecka do przedszkola w okresie wakacji (wniosek i oświadczenia o zatrudnieniu poniżej). Możliwe jest przesłanie skanu wypełnionej deklaracji na adres e-mail przedszkola. Dostarczenie oryginału deklaracji odbędzie się wówczas podczas pierwszego przyprowadzenia dziecka do placówki.

Na dyżur wakacyjny kwalifikowane będą dzieci wyłącznie rodziców pracujących.

Jednocześnie nadmieniam, iż praca przedszkola w okresie dyżuru zorganizowana będzie zgodnie z Procedurą bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 obowiązującą na terenie przedszkoli samorządowych Miasta Białegostoku oraz wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 czerwca 2020r.

Biorąc pod uwagę powyższe bardzo proszę o przemyślenie i dokładne określenie terminu w jakim dziecko będzie uczęszczało do przedszkola w okresie wakacji.

Dodatkowo informujemy, że w wyjątkowej sytuacji istnieje możliwość zapisania dziecka na miesiąc sierpień do Przedszkola Samorządowego Nr 79 „Konwaliowy Zakątek” ul Konwaliowa 8  w Białymstoku. Zakwalifikowanie dziecka  będzie uzależnione od ilości miejsc, jakimi będzie dysponować placówka, po przyjęciu swoich wychowanków, którzy mają zagwarantowane pierwszeństwo . Zapisy będą przyjmowane telefonicznie w kancelarii przedszkola w godz. 8.00-15.00 w/w terminie.

Apelujemy do Rodziców o przemyślane decyzje w związku z posłaniem dziecka do innej placówki podczas pandemii wywołanej przez wirus COVID-19 z uwagi na trudne warunki reżimu sanitarnego.

Ewa Sochor

Załącznik(i):
  • 1_Deklaracja_uczeszczania_dziecka_do_przedszkola_(2).docx  (14.14 KB)
  • 2._Oswiadczenie_o_zatrudnieniu_(1).docx  (11.91 KB)
  • 3.Klauzula_informacyjna.docx  (13.38 KB)

• aktualnosci