Organizacja roku szkolnego 2020/2021

Kochani!!!

Serdecznie witamy nasze kochane przedszkolaki i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wracacie do nas zdrowi, uśmiechnięci i pełni energii  do wspólnej zabawy i nauki.

W sposób szczególny witamy dzieci i ich Rodziców, którzy dołączą do naszej przedszkolnej społeczności 1 września.

Przypominamy o naszym spotkaniu adaptacyjnym grupy „Biedronek”, które odbędzie się 31 sierpnia 2020r. o godz. 9.00- pierwsza grupa (numery 1-13) i godz. 11.00-druga grupa (numery 14-25). Serdecznie zapraszamy.

Informujemy, iż szczegółowe procedury bezpieczeństwa związane z pracą przedszkola w okresie pandemii COVID-19 zostaną umieszczone na stronie internetowej przedszkola w najbliższym czasie (czekamy na ustalenia Organu prowadzącego).

Gorąco Was wszystkich pozdrawiamy.

Ewa Sochor

dyrektor PS Nr 76”Na Zielonych Wzgórzach”