Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka na Stadionie Miejskim

18 września reprezentacja dzieci z naszego przedszkola na Stadionie Miejskim świętowała Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka pod hasłem "Przedszkolaki lubią bajki". Organizatorami imprezy był Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku  i  Stadion Miejski oraz Przedszkola Samorządowe : Nr 4, 14, 47, 69 i  76 w Białymstoku.
    Podczas uroczystości dzieci słuchały utworu W.Badalskiej, pt. "Ballada o uprzejmym rycerzu" czytanego przez Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego. Miały też możliwość zadawania pytań Panu Prezydentowi, dlatego też dowiedziały się, co trzeba zrobić , by zostać prezydentem. :)
    W programie obchodów Dnia Przedszkolaka znalazło się też zwiedzanie stadionu i gry sportowe.

wydarzenia / 2017-2018