Pożegnanie przedszkola

To już ostatnie dni w przedszkolu naszych najstarszych przedszkolaków z grup "Zajączków" oraz "Muchomorków", które po wakacjach przestąpią próg szkoły. Zanim jednak to nastąpi starszaki,  w obecności rodziców, uroczyście pożegnały  nasze przedszkole. Przepięknie zaprezentowały się w przygotowanych tańcach ( był polonez, taniec z parasolkami, gangsterski i inne) które zachwyciły całą publiczność - słychać było wielkie brawa!  Dzieci recytowały też wiersze, śpiewały piosenki.

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania oraz wręczenie dyplomów i nagród książkowych.

Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów w klasie pierwszej.

A wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu i odwiedzajcie nas !

wydarzenia / 2017-2018