Wakacje w przedszkolu nie muszą być nudne!

Podczas lipcowego miesiąca wakacji dzieci z naszego przedszkola nie nudziły się wcale. Spędzały mnóstwo czasu na placu zabaw wspólnie się bawiąc, uczestnicząc w organizowanych  zabawach i zawodach sportowych. Był tez czas wytchnienia- gościliśmy w naszych progach panią Elę z Filii Bibliotecznej Nr 7,  która pięknie czytała przyniesione z biblioteki książki, w ten sposób rozwijając wyobraźnię naszych przedszkolaków. Organizowane były też różne działania i zajęcia edukacyjne związane z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnych podróży oraz letniego wypoczynku. Największą jednak atrakcją dla nas wszystkich okazało się spotkanie z Patrolem Saperskim 18 Białostockiego Pułku Rozpoznawczego pod hasłem "Profilaktyka postępowania na wypadek znalezienia niewypału bądź amunicji porzuconej". Dzieci miały okazję obejrzeć wóz saperski, poznać jego wyposażenie, przymierzyć elementy umundurowania żołnierzy (hełm, maskę przeciwgazową, kamizelkę) oraz ze specjalnym urządzeniem poszukać metalowych przedmiotów. Przede wszystkim poznały zasady postępowania na wypadek znalezienia nieznanego przedmiotu. Zajęcia wszystkim się bardzo podobały.

Na drugą część wakacji życzymy wszystkim pięknej pogody oraz niezapomnianych  wakacyjnych wrażeń !

Do zobaczenia we wrześniu :)

wydarzenia / 2017-2018