Wizyta "Muchomorków" w Komisariacie Policji

"Muchomorki" odwiedziły policjantów z Komisariatu Policji położonego przy ul. Wrocławskiej. Funkcjonariusze omówili z dziećmi zasady bezpiecznego zachowania na drodze i na podwórku. W trakcie odwiedzin przedszkolaki mogły zobaczyć z bliska radiowóz policyjny oraz wsiąść do niego. Dzieci miały również możliwość obejrzeć salę, w której przesiadują zatrzymani przestępcy. Dużą atrakcją dla dzieci było wykonanie odcisków swoich palców. Wizyta zakończyła się wspólnymi fotografiami oraz otrzymaniem odblasków od pani dzielnicowej. Dziękujemy za ciekawe spotkanie!

wydarzenia / 2018-2019