Smaczne i zdrowe szaszłyki owocowe

Jesień jest porą zbioru owoców i robienia z nich przetworów, dlatego dzieci z grupy „Muchomorki” postanowiły wykonać pyszne „witaminowe” szaszłyki. Zajęcia kulinarne były zachętą do spożywania owoców, a także okazją do nazywania, porównywania wyglądu i smaku owoców krajowych oraz zagranicznych.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem nadziewały patyczki przyniesionymi owocami, kroiły i dekorowały. Wszystkie szaszłyki były znakomite! Po pracy odbyła się degustacja – dzieci poczęstowały  szaszłykami także Panie w przedszkolu. Wykonane szaszłyki wszystkim smakowały, a radość i zadowolenie towarzyszyły nam przez cały dzień.
    „Muchomorki” nie mogą już doczekać się kolejnych zajęć kulinarnych!

wydarzenia / 2018-2019