Przedszkole Nr 76 idzie w Orszaku Trzech Króli

"Orszak Trzech Króli to największe na świecie jasełka wystawiane w przestrzeni publicznej. Scenariusz oparto na ewangelicznym przekazie- podążający za Gwiazdą Mędrcy oraz towarzyszący im Orszak, odkrywają w ubogiej szopie najprawdziwszego Boga  i oddają Mu pokłon. Orszakowi towarzyszą inscenizacje biblijne związane z Narodzeniem Pańskim oraz wspólne kolędowanie" ( cyt. z Odnowi oblicze ziemi! Orszak trzech Króli AD 2019)
    Reprezentacja z naszego przedszkola uczestniczyła w tym pięknym, radosnym wydarzeniu. Mimo niskiej temperatury w ten zimowy dzień, atmosfera uroczystości była ciepła i radosna.
    RODZICOM I DZIECIOM DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE I WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE !

wydarzenia / 2018-2019