Bal karnawałowy

To doskonała okazja, by wcielić się w ulubione postaci z bajek, filmów lub wymyślić swoją własną indywidualną kreację. Tego dnia każdy może być kim chce i rzeczywiście oryginalnych  pomysłów na karnawałowe przebrania było bardzo wiele:) Zabawę poprowadzili aktorzy Teatru Pod Orzełkiem, którzy tym razem zabrali dzieci w wielką kosmiczną przygodę. Nie zabrakło kosmicznych konkurencji, tańców, zadań do wykonania, z którymi oczywiście nasi przedszkolacy poradzili sobie znakomicie!
Na koniec pojawił się ulubiony i wyczekiwany przez dzieci św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów.
    To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń!

wydarzenia / 2018-2019