Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej Nr 44

Dnia 28 lutego przedszkolaki z grupy „Motylki”, „Muchomorki” i „Zajączki” uczestniczyły w Dniu Otwartym organizowanym przez pobliską Szkołę Podstawową Nr 44 im. St. Moniuszki w Białymstoku. Każda grupa miała swoich „przewodników”, którzy pokazali nam najważniejsze miejsca w szkole. Odwiedziliśmy świetlicę, gdzie kolorowaliśmy ulubione postacie z bajek, stołówkę oraz bibliotekę. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak wygląda przerwa i lekcja w szkole.  A po zabawie w sali gimnastycznej odpoczywaliśmy w kąciku czytelniczym. Na koniec obejrzeliśmy przedstawienie pt. „Królewna się nudzi” w wykonaniu uczniów szkoły.

Dziękujemy za mile spędzony czas!

wydarzenia / 2018-2019