Poznajemy zawody

W marcu "Pszczółki" poznawały zawody. Codziennie odpowiadały na pytanie "kim będę w przyszłości?", co nie było łatwe. W ramach tego tygodnia dzieci poznawały pracę kucharek, które pracują w naszym przedszkolu. Zwiedziły kuchnię i zobaczyły jak przygotowuje się pyszne obiadki. W kolejnych dniach odwiedził nas Tata Huberta - Pan Sebastian, który jest strażakiem. Opowiedział dzieciom o swojej pracy, pokazał różne akcesoria strażackie (wąż, kask, mundur strażaka, maskę przeciwpożarową). Na koniec tygodnia odwiedzili nas Rodzice Bartka Pani Karolina i Pan Piotr, a także mama Krzysia- Pani Asia, którzy prowadzą sklep motoryzacyjny. Opowiedzieli dzieciom jak prowadzi się taki  sklep i co każdy motocyklista może kupić żeby być bezpiecznym na drodze. Na koniec, na naszym przedszkolnym placu zabaw pokazali przedszkolakom małe motorki. Każdy mógł wsiąść na motor i choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy motocyklista.
    Dzieci wraz z wychowawczyniami dziękują Rodzicom za zaangażowanie w rozwijanie umiejętności i wiedzy o zawodach.

wydarzenia / 2018-2019