"Ach, jak cudowna jest Panama!"

To tytuł spektaklu, na który wybrały się dzieci  z grupy "Motylki" do Białostockiego Teatru Lalek. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy bohaterów Tygryska i Misia, i razem z nimi przeżywały niezwykłe, pełne humoru przygody podczas podróży do bananowego Eldorado, czyli tytułowej Panamy. Celem wyprawy było poszukiwanie szczęścia, ale jak się okazało,  czasem można je znaleźć tam, gdzie najmniej się spodziewamy :)
    Pełne wrażeń przedszkolaki po powrocie stworzyły ciekawe prace o przygodach bohaterów przedstawienia, a także podczas zabaw wcielały się w ich role. To był niezwykły dzień!

wydarzenia / 2018-2019