"Zajączki" żegnają przedszkole

"Zajączki" uroczyście pożegnały przedszkole. Po wakacjach prawie wszystkie pójdą do szkoły.
Na pożegnanie zabrały rodziców i zaproszonych gości w pełną przygód, prawdziwą "Morską wyprawę". W wyprawie tej wzięli udział dzielni marynarze, groźni piraci i oczywiście piękne syrenki. Wszyscy szczęśliwie dopłynęli do portu Wakacje.
W programie artystycznym "Zajączków" nie zabrakło też wierszy z "łezką w oku"- tych na pożegnanie.
    Na zakończenie uroczystości pani dyrektor wręczyła 6-latkom dyplomy ukończenia przedszkola, a 5-latkom dyplomy ukończenia grupy. Wszyscy otrzymali również pamiątkowe książki.

Wszystkim dzieciom życzymy wesołych, pogodnych, pełnych przygód wakacji,
a starszakom wielu sukcesów w I klasie!!!

wydarzenia / 2018-2019