Niezwykłe przygody w Uroczysku Ruczaj

W piękny, czerwcowy dzień wszystkie nasze przedszkolaki ubrane w "grupowe kolory" wyruszyły na wyprawę do Uroczyska Ruczaj. Tam czekały na nich liczne niespodzianki. Dzieci w zainteresowaniem i ogromnym zapałem uczestniczyły w warsztatach ceramicznych, garncarskich, samodzielnie wykonywały i ozdabiały papier czerpany, grały w grę zespołową, w której zasady dyktowały bajkowe stwory, krasnoludy, puszczały bańki, strzelały z łuku i  bawiły się na świeżym powietrzu, gdzie  mogły wykazać się też odwagą i sprawnością. Po takich aktywnościach wszystkim wzrosły apetyty, więc szybko znikał przywieziony z przedszkola prowiant :)
    Ta kończąca rok szkolny wspólna, pełna przygód wyprawa, na pewno długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, również dzięki przywiezionym, własnoręcznie zrobionym pamiątkom w postaci dzbanuszków i papieru czerpanego :)

wydarzenia / 2019-2020