"Święto Rodziny"- festyn przedszkolny

Tradycyjnie , jak co roku, wraz z nadejściem lata bawiliśmy się wspólnie podczas festynu rodzinnego na naszym placu przedszkolnym. Była to okazja nie tylko do wyśmienitej zabawy, zwłaszcza dla najmłodszych uczestników, ale również do ciekawych rozmów, wspomnień, spotkań z absolwentami i ich rodzicami. Wspólnie spędzony czas, umilony przez smakołyki przygotowane przez rodziców  i nasze panie kucharki, szybko upłynął, bo wszystko co dobre szybko się kończy, ale liczymy na kolejne spotkanie za rok :)
    SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM I ZAPRASZAMY NA FESTYN ZA ROK! :)

wydarzenia / 2019-2020