"Biedronki"- pierwsze dni w przedszkolu

Jak wiemy, wcale nie tak łatwo jest znaleźć się w nowym środowisku, wśród nieznanych osób, ale  nasze "Maluszki" to dzielne dzieciaki.
W dużej mierze to zasługa rodziców, którzy dobrze przygotowali swoje pociechy do pójścia do przedszkola. Mamy też nadzieję, że pomogły w tym spotkania adaptacyjne, które odbyły się w sierpniu.
    Jak widać  na zdjęciach, dzieci bawią się świetnie i nawiązują już pierwsze relacje rówieśnicze. Z każdym dniem atmosfera w grupie staje się jeszcze bardziej przyjazna i radosna, a dzieci chętniej uczestniczą we spólnych zabawach i zajęciach.

BRAWO MALUCHY!

wydarzenia / 2019-2020