„Przymarznięta królewna, krasnoludki i zagubiony tygrys”

"Zajączki" i "Muchomorki" wybrały się do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku na bajkowe przedstawienie pt.„Przymarznięta królewna, krasnoludki i zagubiony tygrys” w wykonaniu  młodzieżowej grupy "Cyrkplozja"  w Różanego Stoku. Przedstawienie w konwencji cyrkowej, opowiadające historię drużyny wesołych krasnoludków, które za wszelką cenę i różnymi sposobami próbowały pomóc swojej królewnie, przymarzniętej do tronu po długiej zimie . W trakcie misji krasnoludki napotykały różne przygody i bajkowe postaci.  Treść bajki przeplatały pokazy kuglarskie, żonglerka, jazda monocyklem, kręcenie POI oraz elementy akrobatyki, co zrobiło na widzach ogromne wrażenie.  Bajka niesie przesłanie, że mimo trudności nie można się poddawać i zawsze warto pomagać!

Przedstawienie to , z którego bilety -cegiełki zostały przeznaczone na Domowe Hospicjum dla Dzieci Fundacji "Pomóż Im", zapoczątkowało miesiąc dobroczynności  ogłoszony przez fundację.

wydarzenia / 2019-2020