Patriotyczne Śpiewanie

W piątek 8 listopada odbyło się Patriotyczne Śpiewanie, czyli coroczne wielopokoleniowe śpiewanie pieśni i piosenek patriotycznych. W tym szczególnym dniu niezmiernie miło było nam gościć przybyłych rodziców i dziadków. Wspólnie z nami oddali oni cześć tym, którym zawdzięczamy wolność. Pani dyrektor przywitała wszystkich zebranych i zaprosiła do wspólnego świętowania. Uroczystość rozpoczęły dzieci z koła teatralnego "Entliczek pentliczek". Przedstawiły wzruszającą historię o tych, którzy walczyli za naszą ojczyznę. Następnie wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przeplatane było wierszami przygotowanymi przez reprezentację z każdej grupy, występami artystycznymi przygotowanymi przez dzieci z koła regionalnego "Podlaskie Nutki" oraz grupy "Muchomorki" i  "Zajączki". Nie mogło obejść się bez uroczystego odśpiewania Hymnu Narodowego - nasze przedszkole wzięło udział w akcji "Szkoła do hymnu", która jest kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy "Rekord dla Niepodległej".

Była to niezwykle emocjonująca uroczystość. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za wspólne śpiewanie i zapraszamy za rok :)

wydarzenia / 2019-2020