Dzień Pluszowego Misia

25 listopada świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. Wesołą zabawę rozpoczęliśmy od przywitania dzieci, które tego dnia przyszły ze swoimi ulubionymi pluszakami. Nasza sala gimnastyczna zamieniła się w cyrkową arenę, na której pojawił się Miś. Na przedszkolaków czekało wiele różnych konkurencji: jedzenie bananów bez użycia rąk, taniec papug i naśladowanie ich, jazda na deskorolce i zbieranie piłeczek, zabawa w klauna, wyścigi na hulajnogach oraz tańce do znanych piosenek. Ten dzień pełen był uśmiechu oraz radosnej, wspólnej zabawy.

wydarzenia / 2019-2020