6 grudnia , jak wszyscy wiecie św. Mikołaj chodzi po świecie

W dniu imienin  św.Mikołaja wszystkie przedszkolaki zebrały się w sali gimnastycznej w oczekiwaniu na solenizanta, aby wspólnie świętować. Niestety, bardzo zajęty św.Mikołaj nie mógł przybyć, ale wysłał dzieciom list, w którym przygotował niespodzianki i zadania do wykonania. Wszyscy chętnie podjęli wyzwania rozwiązując rozmaite zagadki oraz uczestnicząc w sportowych konkurencjach. Działaniom towarzyszyły tańce, korowody, a także każda grupa mogła zaprezentować przygotowaną piosenkę i taniec. Wesołą zabawę zwieńczyło otrzymanie upominków mikołajkowych, pozostawionych niepostrzeżenie w salach. Ach, ten  św. Mikołaj !

wydarzenia / 2019-2020