W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia...

Cała społeczność przedszkolna oraz zaproszeni goście- przedstawiciele Rady Rodziców, ksiądz z Parafii św. Jadwigi, nasi emerytowani nauczyciele spotkali się, by wspólnie celebrować tradycje bożonarodzeniowe. Dzieci z koła teatralnego "Entliczek- Pentliczek" przedstawiły jasełka, którym towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd, a następnie wszyscy składali sobie świąteczne życzenia łamiąc się opłatkiem.
    Takie momenty przypominają, że święta to nie tylko choinka, prezenty, świąteczne potrawy, ale przede wszystkim wspólnie spędzony czas w serdecznej, życzliwej atmosferze, śpiewanie kolęd, ciepłe myśli o bliskich, niezapominanie o potrzebujących i radość z Narodzenia Pańskiego. Wesołych Świąt!

wydarzenia / 2019-2020