Warsztaty Edukacyjne „Przygody Kropelki Wody”

Dzieci z grupy „Muchomorki” uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych pt.: „Przygody Kropelki Wody” prowadzonych przez pracownika Wodociągów Białostockich. Przedszkolaki dowiedziały się, jak woda „trafia” do naszych kranów, jak należy ją wykorzystywać, oszczędzać oraz dbać o jej czystość. Dzięki połączeniu edukacji i zabawy dzieci umocniły świadomość właściwego stosowania wody w życiu codziennym oraz z pewnością pobudziły ekologiczną wrażliwość.

Na zakończenie zajęć każdy otrzymał drobny upominek, a dzieci w podziękowaniu wręczyły laurkę przedstawiającą Bohaterkę zajęć – Kropelkę Wody. Dziękujemy za bardzo ciekawe zajęcia!

wydarzenia / 2019-2020