Raz , dwa , trzy, liczysz Ty!

Dzieci z grupy „Muchomorki” tym razem „wkroczyły w świat” działań matematycznych. Matematyczne zabawy rozpoczęliśmy od przypomnienia znaków matematycznych, tj. plus, minus, większy, mniejszy, równy, użycia ich w różnych działaniach oraz zadaniach z treścią. Dzieci z dużym skupieniem układały liczby z przygotowanych cyfr, porównywały zbiory przy użyciu znaków „<, „>” „=” oraz odróżniały błędne liczenie od poprawnego, a także samodzielnie układały swoje działania.  Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że matematyka wcale nie jest taka trudna. BRAWO Przedszkolaki!

wydarzenia / 2019-2020