Wspaniałych wakacji!

Kochane Dzieci!

Szybko minął nam ten przedszkolny rok… Zaczyna się najpiękniejsza pora  – wakacje.
To czas letnich kąpieli, słońca, długich spacerów i ciekawych przygód.
Życzymy Wam, by  wakacje były bezpieczne, pełne wrażeń, nowych kolegów, miejsc i zabaw.
A gdy już odpoczniecie – wracajcie do nas roześmiane i opalone. Będziemy na Was czekać…

Przyszłym pierwszoklasistom życzymy, aby pobyt w szkole był Waszą najpiękniejszą przygodą, pełną samych najlepszych ocen i wzorowego zachowania.

Drodzy Rodzice, Bliscy!

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony rok. Dziękujemy za Waszą życzliwość i współpracę
w tym szczególnie trudnym dla nas wszystkich czasie. Życzymy, byście w tych letnich, wakacyjnych miesiącach znaleźli chwilę na rodzinny wypoczynek, na ulubioną aktywność, na realizowanie marzeń. Niech wakacje będą dla Was bezpieczne i niech Wam sprawią wielką radość!

Pozdrawiamy Was cieplutko :)

Ewa Sochor- dyrektor PS Nr 76 „Na Zielonych Wzgórzach”, wasze Panie oraz cały personel przedszkola.

wydarzenia / 2019-2020