Gratulujemy Elizie - Szachowej Mistrzyni Województwa !

Mimo swojego młodego wieku- 6 lat, nasz przedszkolak, Eliza ma na swoim koncie bardzo wiele doświadczeń i sukcesów w tej niełatwej, strategicznej grze, jaką są szachy. Eliza jest aktualną Szachową Mistrzynią Miasta w kategorii do lat 6, Wicemistrzynią Miasta w kategorii do lat 7 i do lat 8, Mistrzynią Województwa w kat. do lat 6 (wygrała wczoraj) oraz brązową medalistką Mistrzostw Województwa w kat. do lat 8. Wygrała też ligę szkolną do lat 8 oraz Turniej Mistrzów do lat 8.

Niesamowicie imponujące osiągnięcia!

ELIZO,  GRATULUJEMY CI SERDECZNIE !!!  Z OGROMNYM PODZIWEM OBSERWUJEMY TWOJE OSIĄGNIĘCIA I TRZYMAMY KCIUKI ZA KOLEJNE!   JESTEŚMY Z CIEBIE BAAARDZO DUMNI !!!

Dyrektor, nauczyciele i cała społeczność przedszkola :)

wydarzenia / 2020-2021