Bal karnawałowy w przedszkolu

To był wyjątkowy i bardzo radosny dzień dla wszystkich przedszkolaków-  bal karnawałowy. Od rana dzieci przychodziły przebrane w niesamowite, przepiękne stroje. Przedszkole wypełniło się księżniczkami, wróżkami, czarodziejami, owadami: biedronkami i pszczółkami, piratami, rycerzami, super bohaterami, strażakami, żołnierzami i policjantami, i jeszcze wielu innymi bohaterami z ulubionych bajek dzieci.

A na balu same niespodzianki: tańce, korowody, zabawy z Panem Karnawałem,   gry i konkursy oraz spotkanie z długo wyczekiwanym przez wszystkie grzeczne przedszkolaki gościem specjalnym- Świętym Mikołajem, który nie zapomniał o wspaniałych prezentach.

Ten dzień na długo zapadnie w pamięci naszych przedszkolaków.