Światowy Dzień Wody

22 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu ŚWIATOWY DZIEŃ WODY. Z tej okazji wszystkie dzieci, ubrane w kolorach niebieskich, wybrały się na pochód wokół przedszkola. Towarzyszyły nam niebieskie elementy: balony, opaski z kropelką wody, bibuły oraz ryby wykonane z kolorowego papieru. Na przodzie pochodu widniał napis: Światowy Dzień Wody. Aby było nas słychać, głośno wypowiadaliśmy hasła: "Przedszkolaku młody, nie marnuj wody", "H2O to jest to", "Oszczędzając wodę, chronisz przyrodę". Nie odbyło się też bez dźwięku grzechotek, bębenków i innych instrumentów. To były udany dzień!