wyróżnione

NASZE PRACE

1. Wiktoria i Zuzia W. nie nudzą się w domach i aktywnie spędzają czas tworząc piękne prace plastyczne. Zuzanka skorzystała z naszej propozycji i wykonała kartkę świąteczną. Dziewczyny, brawo ! Tak trzymać :)

Harmonogram godziny dla rodzica

Serdecznie zapraszamy na spotkania indywidualne po wcześniejszym umówieniu się:

czerwiec

Spotkanie z Panią z biblioteki

Dzieci z grupy „Biedronki” i „ Pszczółki” zaprosiły do przedszkola Panią Małgorzatą z Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego. Celem spotkania było zapoznanie dzieci z zawodem bibliotekarza, rozbudzeniem zainteresowania książkami, wzbogacenie słownictwa i pobudzeniem wyobraźni. Pani bibliotekarka zwracała uwagę dzieci na poznawcze walory książek, sytuacje humorystyczne, kolorowe ilustracje.

Sto lat Kochany Tato :)

Tematyka realizowana w czerwcu

1.Święto Dzieci

maj

Iskierka przyjaźni

"Pszczółki" wzięły udział w akcji "JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESTKIMI MOTYLAMI". Celem akcji jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu  i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem oraz ich rodzicom. Dzieci miały za zadanie przyjść w dzisiejszym dniu ubrane na kolor niebieski. Zatańczyły wesoły taniec do piosenki pt." Wiosna, urodziły się motyle".

Święto Naszej Kochanej Mamy

Kochane Mamusie,

Tematyka:

kwiecień

Religia prawosławna

Sława Hospodu Iisusu Chrystu ! moje Kochane Dzieci :-)

Gdzie ja mieszkam

W chlewiku mieszka świnka, korytko stoi tam,
a w budzie siedzi piesek; nie lubi, gdy jest sam.
W kurniku kury gdaczą, nocą na grzędach śpią,
a konie stoją w stajniach i głośno czasem rżą.
A krowy? Pewnie wiecie, obora to ich dom.
Gdy wrócą już z pastwiska, tu muczą piosnkę swą.