Przedszkole Samorządowe nr 76 Na Zielonych Wzgórzach w Białymstoku

Nasze Panie

Nasze Panie:

 
mgr Dorota Gaszyńska
 
 

W zawodzie nauczyciela przedszkola pracuję od 1980r., a od 1 września 2003r. jestem dyrektorem przedszkola. Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie w Białymstoku na kierunku pedagogika wczesnoszkolna oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Oświatą. Posiadam stopień nauczyciela dyplomowanego. Uważam, że moje doświadczenie zawodowe, wiedza z zakresu pedagogiki, psychologii i zarządzania pozwalają mi organizować pracę przedszkola tak, aby oferowało usługi edukacyjne na możliwie najwyższym poziomie i zaspokajało potrzeby i oczekiwania dzieci i ich rodziców. W naszym przedszkolu pracuję od samego początku, dlatego jest mi ono szczególnie bliskie. Chciałabym, aby dzieci czuły się tu dobrze i bezpiecznie jak w domu. Jeśli chodzi o stronę prywatną, to lubię podróże te małe i te duże, a urlop najchętniej spędzam nad morzem. Tam wypoczywam najlepiej. Poza tym lubię słuchać muzyki, czytać książki, szczególnie biograficzne i oglądać mecze piłki nożnej nie tylko w TV, ale i na stadionie piłkarskim. Szczególnie kibicuję drużynom: A.S Roma, Manchester United, Wiśle Kraków (z sentymentu) i oczywiście naszej Jagiellonii.

mgr Beata Jackowska
 
 

Jestem nauczycielką przedszkola z wieloletnim stażem. Wyższe studia ukończyłam na Wydziale Pedagogiki i Psychologii w Białymstoku. Uzyskałam stopień nauczyciela dyplomowanego. Ukończyłam kurs kwalifikacyjny z terapii pedagogicznej. Jestem współautorką programu profilaktyczno-edukacyjnego „Bezpieczni przedszkolacy”. Praca z małymi dziećmi daje mi wiele satysfakcji i radości. Staram się ciągle doskonalić swój warsztat pracy. Moje zainteresowania to literatura i psychologia.

 
mgr Ewa Sochor
 
 

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego z wieloletnim stażem pracy. Ukończyłam studia wyższe o kierunku pedagogika wczesnoszkolna oraz Studia Podyplomowe Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie w Białymstoku. Posiadam stopień nauczyciela dyplomowanego. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i warsztatach doskonalących moje metody i warsztat pracy. Bardzo lubię pracę z dziećmi i sprawia mi ona ogromną przyjemność i satysfakcję. Prywatnie lubię dobre wino i muzykę. Dużo czasu poświęcam swojej rodzinie. Lubimy wspólne „wypady” za miasto, spacery i wycieczki.

mgr Krystyna Klepacka
 
 

Jestem nauczycielem dyplomowanym. Ukończyłam Wydział Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie w Białymstoku o specjalności pedagogika wczesnoszkolna oraz Podyplomowe Studia Resocjalizacji w Środowisku Otwartym. Aktywnie działam w Związku Nauczycielstwa Polskiego. W przedszkolu realizuję swój program autorski „Podlasie- moja mała ojczyzna”, prowadzę zespół ludowy „Podlaskie Nutki”. Prywatnie lubię dobre książki, muzykę i podróże.

mgr Małgorzata Łoniewska
 
 

Ukończyłam studia wyższe z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej. Jestem nauczycielem dyplomowanym. Ukończyłam kurs kwalifikacyjny arteterapia przez sztukę. Twórczość plastyczna dziecka zajmuje w mojej pracy szczególne miejsce. Prace plastyczne wykonane pod moim kierunkiem zajmowały czołowe miejsca w konkursach plastycznych. W przedszkolu prowadzę koło plastyczne "Dwa łyki plastyki". Moim sposobem na zdrowy i aktywny tryb życia jest jazda na rowerze, obcowanie z przyrodą, spotkania z przyjaciółmi.

mgr Urszula Kownacka
 
 

Ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną na Uniwersytecie w Białymstoku oraz Podyplomowe Studia Logopedyczne na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Posiadam licencję ukończenia studiów glottodydaktycznych. Praca z dziećmi sprawia mi radość, daje dużą satysfakcję, a także motywuje do stałego rozwijania się i doskonalenia warsztatu pracy. W czasie wolnym lubię czytać książki, spacery oraz podróże z rodziną.

mgr Beata Pietraszko
 
 

Jestem absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej oraz filologii angielskiej. Moje zainteresowania pedagogiczne skupiają się wokół procesu nauczania języków obcych od najmłodszych lat oraz możliwościach wspierania wszechstronnego rozwoju dziecka. Pasjonuję się podróżami oraz muzyką. Preferuję aktywny wypoczynek w gronie najbliższych.

 
W przedszkolu pracują również
 
 
  • Pani Teresa, która ciągle liczy pieniądze, aby nam na wszystko starczyło.
  • Pani Jasia - kupuje wszystko co jest nam potrzebne do sporządzania posiłków, zbiera opłaty za przedszkole i dużo, dużo więcej.
  • Pani Kasia pomaga pani dyrektor w administrowaniu przedszkolem
  • Pani Ela, Jola i Wioletta przygotowują nam smaczne posiłki i cieszą się, kiedy dzieci wszystko zjadają.
  • Pani Krysia, Asia, Edyta, Dorota i Kasia dbają o porządek w przedszkolu i pomagają dzieciom.
  • Pani Krysia pomaga opiekować się dziećmi.
  • Pan Stanisław to "złota rączka", naprawia wszystko co się zepsuje.
  • Pan Romuald, Stanisław, Andrzej i Walenty pilnują przedszkola, kiedy nas nie ma i dbają o nasz ogród.

 
 

góra strony  

Przedszkole Samorządowe nr 76 "Na Zielonych Wzgórzach" w Białymstoku  | opracowanie:Dorota Gaszyńska  | wykonanie:pablo  | (hosted on uti.pl)