Rada rodziców

Rada Rodziców w roku szkolnym 2019/2020

Szanowni Rodzice

Zwracam się do Państwa z prośbą o dokonywanie  dobrowolnych wpłat na konto Rady Rodziców:

11 1320 1537 4309 1780 3000 0001

do dnia 31 października. ( w tytule proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy do której uczęszcza)

Dzięki wpłatom sfinansujemy:

• Prezenty Dzieciom na Mikołajki
  • zabawę Choinkową prowadzona przez aktorów z "CoNieCo"
  • Paczki choinkowe
  • Wycieczkę z okazji Dnia Dziecka
  • Festyn Rodzinny prowadzony przez animatorów
  • Zakup nowych zabawek, gier, książek do każdej  z sal.

.
        Każda wpłacona złotówka trafi do naszych Dzieci.
    Rozliczenie wpływów i wydatków zostanie podane do informacji wszystkich rodziców na koniec czerwca 2020 r.

Przewodnicząca Rady Rodziców
                                                                                                                                            Karolina Wiechetek