Rada rodziców

Rada Rodziców w roku szkolnym 2021/2022

Szanowni Rodzice!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o dokonywanie dobrowolnych wpłat na konto Rady Rodziców:

Proponowana przez Radę Rodziców kwota składki na cały rok szkolny wynosi 100 zł

Bank pocztowy nr konta 11 1320 1537 4309 1780 3000 0001

Jeśli chcecie Państwo aby udało nam się tak wiele zrobić dla naszych Dzieci jak w ubiegłym roku- zachęcamy do wpłat.

Termin wpłaty do dnia 31 października 2021r.

(w tytule proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy do której uczęszcza)

Dzięki wpłatom sfinansujemy:

• Zakup tablicy interaktywnej dla wszystkich dzieci: koszt z oprogramowaniem to ok. 5.000zł.
  • Prezenty Dzieciom na Mikołajki
  • Organizację imprez okolicznościowych w grupach (zabawa karnawałowa, festyn na Dzień Dziecka)
  • Zakup nowych zabawek oraz potrzebnych rzeczy do przedszkola, które pomogą naszym dzieciom lepiej spędzać czas w tym miejscu.

Rozliczenie wpływów i wydatków zostanie podane do informacji wszystkich rodziców na koniec czerwca 2022 r.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Karolina Wiechetek