październik

Eliza- Szachowa Mistrzyni Polski !!!

W dniach 14-18 października 2020 r. w Poroninie,  Eliza  Dąbrowska walczyła w Mistrzostwach Polski w szachach dzieci do lat 6. Z dumą informujemy, iż wygrała turniej i zdobyła tytuł Mistrzyni Polski:))

Brawo Radek!!!

szachy dla dzieci, szachy, szachy zabawka dla dzieci, szachy do zabawy,  sklep z zabawkami , zabawki montessori , small foot design, zabawki dla  chłopca, zabawki dla dziewczynki , zabawki drewniane, zabawki dla

Nasze gratulacje kierujemy także w stronę Radosława Łukawskiego, który w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego do lat 6 został również MISTRZEM.  Ma na koncie ponadto dwa osiągnięcia z wiosny: pierwsze miejsce w Moim Pierwszym Turnieju Szachowym oraz jest Wicemistrzem Miasta Białystok do 6 lat.

Gratulujemy Elizie - Szachowej Mistrzyni Województwa !

Mimo swojego młodego wieku- 6 lat, nasz przedszkolak, Eliza ma na swoim koncie bardzo wiele doświadczeń i sukcesów w tej niełatwej, strategicznej grze, jaką są szachy. Eliza jest aktualną Szachową Mistrzynią Miasta w kategorii do lat 6, Wicemistrzynią Miasta w kategorii do lat 7 i do lat 8, Mistrzynią Województwa w kat. do lat 6 (wygrała wczoraj) oraz brązową medalistką Mistrzostw Województwa w kat. do lat 8. Wygrała też ligę szkolną do lat 8 oraz Turniej Mistrzów do lat 8.

>>> Archiwum 2019/2020