kwiecień

Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
smacznego jajka,
radosnego śmigusa-dyngusa,
zdrowia i wiosennej atmosfery dookoła!
Niech wszelka harmonia i wesoły nastrój
trwa cały czas i przynosi szczęście,
pomyślność i pogodę ducha!

Uwaga na obcych

"Muchomorki" i "Zajączki" uczestniczyły w zajęciach profilaktycznych pt. "Uwaga na obcych" przeprowadzonych przez pracowników Straży Miejskiej w Białymstoku. Celem zajęć było uświadomienie dzieciom, na jakie zagrożenia ze strony osób nieznajomych mogą być narażone oraz przedstawienie podstawowych zasad bezpieczeństwa w kontaktach z obcymi.

"Ach, jak cudowna jest Panama!"

To tytuł spektaklu, na który wybrały się dzieci  z grupy "Motylki" do Białostockiego Teatru Lalek. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy bohaterów Tygryska i Misia, i razem z nimi przeżywały niezwykłe, pełne humoru przygody podczas podróży do bananowego Eldorado, czyli tytułowej Panamy. Celem wyprawy było poszukiwanie szczęścia, ale jak się okazało,  czasem można je znaleźć tam, gdzie najmniej się spodziewamy :)
    Pełne wrażeń przedszkolaki po powrocie stworzyły ciekawe prace o przygodach bohaterów przedstawienia, a także podczas zabaw wcielały się w ich role. To był niezwykły dzień!

"Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek"

3 kwietnia 2019r. starszaki z grupy "Muchomorków" wybrały się do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl "Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek". Przedszkolaki obejrzały wesołe i mądre przedstawienie o przyjaźni i poszukiwaniu sensu w życiu. Dzieci przekonały się o tym, że każdy z nas ma swoje miejsce na ziemi i cel, który tylko musi odnaleźć.

>>> Archiwum 2017/2018