luty

Kolejne sukcesy Elizy

Eliza z grupy "Zajączki" w sobotę (20 lutego)  zagrała w Mistrzostwach Miasta w Szachach dzieci do lat 7, gdzie zwyciężyła zdobywając tytuł Mistrzyni Miasta!

Bal karnawałowy w przedszkolu

To był wyjątkowy i bardzo radosny dzień dla wszystkich przedszkolaków-  bal karnawałowy. Od rana dzieci przychodziły przebrane w niesamowite, przepiękne stroje. Przedszkole wypełniło się księżniczkami, wróżkami, czarodziejami, owadami: biedronkami i pszczółkami, piratami, rycerzami, super bohaterami, strażakami, żołnierzami i policjantami, i jeszcze wielu innymi bohaterami z ulubionych bajek dzieci.

styczeń

Kochane Babcie , Drodzy Dziadkowie